Επιτυχόντες Πανελλαδικών Εξετάσεων

 ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ   ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ 
ΓΚΟΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΑΦΕΡΕΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΙΦΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΦΛΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ )
ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ)
ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ)
ΓΚΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ)
ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΛΑΜΙΑ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΙΜΟΝΕ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΠΑΘΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΝΤΑΟΥΤΛΑΡΙ ΠΡΑΝΒΕΡΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΦΑΡΟΥΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΑΚΑΛΕΣΤΟΥ ΑΛΕΞΙΑ Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθήνας
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Πληροφορικής Πειραιά
ΚΥΔΩΝΙΕΩΣ ΣΤΕΛΛΑ Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας
ΜΟΣΤΡΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Πολιτικών Δομικών Έργων Κρήτης (Ηράκλειο)
ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πολιτικών Δομικών Έργων Πειραιά
ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑ Πολιτικών Δομικών Έργων Πειραιά
ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Επιστημών της Θάλασσας Αιγαίου ( Μυτιλήνη )
ΣΙΦΝΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γεωπονίας Θεσσαλονίκης
ΛΕΟΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΙΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΡΠΟΔΙΝΗ ΜΑΡΚΕΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΥΔΩΝΙΕΥΣ ΘΩΜΑΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΙΦΝΑΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΡΟΚΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΤΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΩΡΓΟ ΣΤΕΛΛΑ              ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΙΩΡΓΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ              ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ  ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΚΙΑΔΑΣ ΛΥΠΡΑΝΔΟΣ     ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΖΩΗ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚΙΑΔΑΣ ΛΥΠΡΑΝΔΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ,ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛ/ΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛ/ΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝ.ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΥΔΩΝΙΕΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ )
ΠΑΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΑΜΑΛΤΑΝΗ ΑΝΝΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ( ΚΟΖΑΝΗ )
ΣΑΡΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΓΥΡΩ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ )
ΓΙΩΡΓΟ ΗΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΥΔΩΝΙΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΤΕΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΤΕΛΞΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ) ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚ/ΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΩ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΣΤΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΥΔΩΝΙΕΩΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΥΔΩΝΙΕΩΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΟΣΤΡΑΤΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΙΕΡΤΖΟΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΥΨΩ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝ. ΤΡΑΠΕΖ. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚ.ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΩΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΥΝΑΣ
ΒΟΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΤΖΟΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΙΝ. ΠΟΛΙΤ. & ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡ/ΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΜΠΙΖΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΡΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ